paykwik haber

Paykwik Nasıl Çalışır?

Size çeşitli alışveriş sitelerinde ödeme yapma olanağını sağlar, para yatırım işlemlerinizi tamamlayarak finansal alandaki taleplerinizi etkili bir biçimde verir. Sıklıkla kullanılan Paykwik kartlar farklı değerlerde kullanıma sunulan sanal ön ödemeli dijital kartlardır. Dolayısıyla fiziki olarak satılmazlar.

Paykwik kartları €10, €15, €20, €25, €30, €50, €60, €70, €80, €100, €150, €200, €250, €500, €1000 şeklinde belirlenen değerler üzerinden alabilirsiniz. Özellikle yabancı ülkelerin sitelerinde yapacağınız ödemelerde (Avrupa ülkelerinde vb.) kur çevrimi yapmaya gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Anlaşmalı sitelerin ve platformların büyük çoğunluğu Paykwik kart kullanımı için ek ücret talep etmemektedir. Dolayısıyla dünyadaki web sitelerinin büyük bir bölümünde kur ve ekstra masraf sıkıntısı yaşamadan alışveriş ve ödeme işlemleri yapabilirsiniz.

Paykwik Kart Satın Alma

Paykwik kart satın almak için yapmanız gereken Paykwikco.com gibi güvenilir sitelere gitmek. İletişim hattından veya WhatSapp üzerinden müşteri temsilcisine bağlanarak sizin için uygun olan Paykwik kartı belirleyebilirsiniz. Görüşmenin ardından belirlediğiniz Paykwik kartın güncel kur üzerinden belirlenen değerini havale veya EFT yoluyla karşı tarafın banka hesabına göndermeniz gerekecektir. Bu işlemin ardından dakikalar içinde size yollanan Paykwik kart bilgilerini kullanarak binlerce yerli ve yabancı web sitesinde alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Paykwik kart ile ödeme kabul eden sitelerin arasında e-ticaret sitelerinin yanı sıra uygulama platformları ve oyun platformları bulunmaktadır.

Paykwik Kart ile Ödeme Yapma

Paykwik kart fiziksel olarak kullandığınız kredi kartlarında olduğu gibi 16 haneli kart numarasına ve son kullanma tarihine sahiptir. Kart bir defa kullanıldığında veya son kullanma tarihi geçtiğinde kullanıma kapatılır. Paykwik kart satın aldığınızda size iletilen bilgiler arasında 14 haneli ödeme kodu (pin) yer alacaktır. Bu kodu kullanarak Paykwik kart ile ödeme kabul eden tüm web sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Alışveriş ve ödeme sırasında kişisel bilgilerinizi ya da bankalardan aldığınız kredi kartlarının ya da banka kartlarının numaralarını, son kullanma tarihlerini ya da güvenlik kodlarını (CVC) karşı tarafa vermeniz gerekmez. Paykwik kart bilgilerini ve ödeme kodunu kullanarak ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

7 gün 24 saat destek ekibimiz ile hizmetinizdeyiz!

Sormak istedikleriniz ya da destek talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.