Anasayfa

Paykwik Kart Bilgiler

Paykwik kart hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Paykwik Kart Nedir?

Paykwik kart ön ödemeli kart olarak tanımlanmaktadır. Daha ayrıntılı biçimde anlatılırsa, üzerindeki değer kadar harcama yapılmasına izin veren sanal bir ödeme kartı olarak gösterilebilir. Dünyadaki birçok kişi tarafından sanal marketlerde, uygulama marketlerinde ve oyun platformlarında ödeme yapmak için kullanılan güvenilir bir ödeme yöntemidir.

Paykwik Kart Güvenli mi?

Satın aldığınız Paykwik kart dijital korumalı bir ödeme koduna (pin) sahiptir. Dolayısıyla kişisel bilgilerinizi ve ödeme araçlarınızın bilgilerini vermeden satın alabildiğiniz Paykwik kart; ödeme esnasında kullanılabilecek en güvenli yöntemdir. Tabi bu kodu yetkili olmayan sitelerde ödeme yapmak için kullanmamalı ve ödeme kodunu kimseyle paylaşmamalısınız.

Paykwik Kart Değerleri

Paykwik kartlar €10, €15, €20, €25, €30, €50, €60, €70, €80, €100, €150, €200, €250, €500, €1000 değerlerinde satışa sunulmaktadır. Bu seçenekler arasında uygun olanı belirleyerek kartı satın alabilirsiniz. Kartları güncel Euro kuru üzerinden hesaplanan TL (Türk lirası) karşılığını ödeyerek satın alabilirsiniz.

Paykwik Kartı Kimler Satın Alabilir?

Paykwik kart 18 yaşın üzerinde olan herkes tarafından alınabilir ve ödemelerde kullanılabilir. 18 yaşın altında bulunan kişilere Paykwik kart satışı yapılmamaktadır.

Paykwik Kart Almak için Üyelik Gerekir mi?

Paykwik kart almak için sitemize üye olmanız gerekmez. Müşteri temsilcinizle canlı destek veya WhatsApp kanalları üzerinden iletişime geçmeniz ve görüşmenin ardından tercih ettiğiniz Paykwik kart için ödeme yapmanız yeterlidir.

Paykwik Kart Nasıl Satın Alınır?

Canlı destek hattından veya WhatsApp üzerinden müşteri temsilcisinden bilgi aldıktan sonra tercih ettiğiniz Paykwik kart için ödeme yaparsınız. Güncel fiyat üzerinden Havale veya EFT yöntemiyle yapacağınız ödeme hesabımıza geçtikten sonra Paykwik pin numaranız size ulaştırılır. Bu bilgi tercihinize bağlı olarak WhatsApp üzerinden veya E-Posta hesabınıza iletilir. Birkaç dakika içinde elinize geçen bilgileri kullanarak Paykwik kart ile ödeme kabul eden binlerce sitede alışveriş yapabilirsiniz.

Paykwik Kart ile Ödeme Kabul Eden Siteler ve Ek Ücretler

Dünya çapında ve Türkiye’de binlerce e-ticaret sitesi, oyun platformu ve uygulama platformu Paykwik kart ile ödeme yapmanıza izin verir. Paykwik kart kullandığınız platformda ek ücretler hakkında bilgi almak için o platformun kullanım şartlarını incelemelisiniz. Farklı e-ticaret sitelerinde ve farklı platformlarda (genellikle) ek ücret ödemeden Paykwik kart kullanabilirsiniz. Yine de tavsiyemize uymanızı, bu konuda kesin bilgi edinmek için bulunduğunuz platformun ya da e-ticaret sitesinin kullanım şartları bölümlerini incelemenizi öneririz.

7 gün 24 saat destek ekibimiz ile hizmetinizdeyiz!

Sormak istedikleriniz ya da destek talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.