Hakkımızda

Paykwikco, İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde kişisel bilgilerinizi vermenizi gerektirmeyen Paykwik kart ön ödemeli sanal kartların satışını yapmaktadır. Uzun süredir size hizmet veren firmamız, İnternet üzerinden güvenli ve hızlı biçimde alışveriş yapmanızı sağlayan Paykwik kartlara düşük komisyon bedelleriyle ulaşmanızı sağlamaktadır.

Ön ödemeli sanal kart olarak da adlandırılan Paykwik kart aslında tek kullanımlık bir sanal kart olarak tanımlanabilir. Euro üzerinden tanımlanan kart bedelini günlük kur üzerinden ödeyerek 16 haneli kart numarasına, son kullanma tarihine ve pin numarasına-koduna sahip olursunuz. Kartlar için geçerli olan son kullanım tarihi de mevcuttur. Teslimat Whatsapp, e-mail adresi veya canlı destek üzerinden yapılabilir.

Paykwik kartın kullanımı kredi kartlarına benzemektedir. Paykwik kart ile ödemeyi kabul eden tüm sitelerde kullanabilirsiniz. Ödeme kabul eden sitelerin tamamı yasal olarak faaliyet gösteren web siteleridir. Tek kullanımlık Paykwik kartlarla alışveriş yaptığınızda adınızı, ödeme araçlarınızın yani banka ya da kredi kartı bilgilerinizi, CVC numaralarını vermenizi gerekmez. Sanal Paykwik kart ile yaptığınız ödemeler sorunsuz biçimde gerçekleşir, kişisel verilerinizi farklı kurumlarla paylaşmanızı önler.

Paykwik kart satın alma işleminin ardından hızlı şekilde aktivasyon sağlanır. Kartınızı 1 yıllık süre içinde kullanmanız gerekir. Kartı ve yüklü olan bakiyeyi kullandıktan sonra kart iptal edilir, tekrar kullanılamaz. Kartınızı kullanmaktan vazgeçerseniz, iade ederek paranızı alabilirsiniz. Tabi iade işlemlerinde günlük Euro kuru ve komisyon geçerli olur.

Satışlarımız çevrimiçi ortamda yapılmakta ve faturalandırılmaktadır. Paykwik kart satışları bireyler üzerinden yapılmaz. Kart satışı ve ödemelerin girişi şirketimiz aracılığı ile güvenli ve resmi bir şekilde yapılmaktadır.

Şirketimize ulaşan ticari ve kişisel veriler güvenli bağlantı protokolleri ile şifrelenir ve güvence altına alınır. Güvence altına alınan bu veriler hiçbir şekilde 3. Şahıslarla veya diğer tüzel kişilerle paylaşılmaz. Şirketimize ulaşan hiçbir veri tekrar kullanılamaz.

Kısaca ifade etmek gerekirse, çevrimiçi olarak kolaylıkla temin edebileceğiniz Paykwik kart; İnternet üzerinden ödeme yapmanın en kolay, en hızlı ve en güvenli yoludur. Satın aldığınız kupon kodunu ve bilgilerini yasal alışveriş sitelerinde kullanarak ödemelerinizi güvenli biçimde tamamlayabilirsiniz.

Şirketimiz bünyesinde hizmet veren uzman personel kadromuz 7/24 yani aralıksız biçimde hizmet vermektedir. Müşterilerimize en iyi ve en hızlı hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

7 gün 24 saat destek ekibimiz ile hizmetinizdeyiz!

Sormak istedikleriniz ya da destek talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.