Misyonumuz

Paykwikco olarak görevimiz yani misyonumuz, dünyadaki kullanım oranı %100’e yaklaşan İnternet tarafından sunulan alışveriş imkanlarını ve diğer imkanları en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olmaktır. Tabi e-ticaret sitelerindeki, oyun veya uygulama platformlarındaki, sanal mağazalardaki ürün ve hizmetlerden faydalanmak için ödeme yapmanız gerekecektir. Bizim görevimiz bu noktada başlıyor.

İnternet üzerinden gerçekleştireceğiniz alışveriş ve ödeme işlemlerinde en güvenilir yöntem Paykwik kart kullanmaktır. Çünkü İnternet üzerinden yapılan ödemelerin güvensiz olmasının nedeni muhakkak elektronik bir iz bırakmasıdır. Dolayısıyla kredi kartlarınızla veya banka kartlarınızla yaptığınız ödemeler sırasında kayıt alınabilir, kişisel bilgileriniz ve ödeme bilgileriniz istemediğiniz kişilerin eline geçebilir. Bizim görevimiz bu riski ortadan kaldırmak, tek kullanımlık ve limiti belli olan Paykwik ön ödemeli kartlar ile güvenli biçimde alışveriş yapmanızı sağlamaktır. Böylece ödeme kodunuzu paylaşmadığınız veya yetkisi olmayan sitelerde kullanmadığınız sürece dolandırıcılıkla karşılaşma ihtimali olmaz.

Misyonumuz doğrultusunda en düşük komisyon ücretleriyle ve uygun fiyatlarla satışa sunduğumuz Paykwik kartlar; güvenli olmalarının yanı sıra hızlı ödeme yapmanızı sağlayan sanal kartlardır. Dolayısıyla kişisel bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmadan alışveriş yapmanızı sağlar, limiti belli olduğu ve tek kullanımlık olduğu için kartın tekrar kullanılmasını engeller. İnternet üzerinde kredi kartı – banka kartı dolandırıcılığı ile karşılaşma ihtimaliniz sıfıra indirir.

Bizim görevimiz ise bu hızlı ve güvenli ödeme yöntemine en uygun ücretlerle, kolay biçimde ve herhangi bir sorun yaşamadan ulaşmanızı sağlamaktır. 7/24 hizmet veren canlı destek hizmetimiz, WhatsApp ve iletişim hattımız bu görevimizde başarılı olmamızı sağlamaktadır. Firmamızla ve ilgili servislerimizle bağlantı kurarak Paykwik kart ve elektronik ödeme yöntemlerinin sundukları tüm avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

İletişim kanallarını kullanarak Paykwik kart satın alma, bilgi edinme ve satış sonrasında destek alma imkânınız bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ve müşterilerinin güvenliğini her şeyden çok önemseyen firmamızla çalışarak karşınıza çıkan - çıkabilecek olan tüm problemlerin çözülmesini garantilemiş olursunuz.

Misyonumuz gereği müşterilerimizle en sağlıklı iletişimi kurmayı ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Tüm soru ya da sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

7 gün 24 saat destek ekibimiz ile hizmetinizdeyiz!

Sormak istedikleriniz ya da destek talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.