Vizyonumuz

Vizyonumuz, çevrimiçi ödemeler söz konusu olduğunda sorunsuz ve güvenli ödeme sistemimizi daha da geliştirmek; dünyadaki tüm İnternet kullanıcılarının bu güvenli ödeme yönteminden yararlanmasını sağlamaktır.

Türkiye’de internet üzerinden alışveriş eden kişilerin oranı tüm nüfusa göre %30’lara ulaştı. Bu rakam sadece 10 yıl önce %10’lu rakamlarda bulunuyordu. Nüfus artış hızı da hesaba katıldığında, İnternet üzerinden alışveriş yapma miktarının 10 yıllık süre içinde 4 kat arttığı söylenebiliyor. 2030’a geldiğimizde bu rakamın %100’e yakın bir seviyede olacağı tahmin edilebilir. Bizim vizyonumuz ise yaşanan bu artışa paralel olarak artacağı düşünülen internet dolandırıcılıklarının azalmasını sağlamaktır.

2018 yılı verilerine göre %40 oranında artan sanal kartlar sayesinde kart dolandırıcılıkları %28 oranında azalmıştır. Hedefimiz, Paykwik kart sisteminin daha da gelişmesini ve tüm internet kullanıcıları tarafından tercih edilen ödeme yöntemi olmasını sağlamaktır.

Yapılan Ar-ge çalışmaları ve güvenlik protokolleri alanında yaşanan teknolojik gelişmeler, Paykwik kart sanal ön ödemeli kartlarımızın güvenliğinin artmasına sağlamaktadır. Hızla artan ortaklarımız sayesinde gittikçe genişleyen güvenli ödeme ağını ve yöntemini tüm dünya vatandaşlarının yararlandığı bir sistem haline getirmek öncelikli hedefimizdir. Çevrimiçi olarak yapılan alışverişlerin ve ödemelerin reel hayatta yapılan alışverişlerden ve ödemelerden daha güvenli hale gelmesini sağladığımızda, dünyanın öbür ucunda bulunan kuruluşlardan ve kişilerden almak istediğiniz en ufak şeyleri veya ülkede bulamadığınız ürünleri bile alabileceksiniz.

Paykwik kart sistemini yaygınlaştırmayı ve geliştirmeyi hedefleyen Paykwikco, gelecekte İnternet üzerinden yapılan Paykwik kart ile yapılan alışverişlerin ve ödemelerin, en güvenli alışveriş ve ödeme yöntemi haline gelmesini amaçlamaktadır. Bu hedef doğrultusunda müşterilerimizle kurduğumuz ilişkilerimizin sağlıklı olmasına, karşılıklı güven esasına dayanmasına dikkat ediyoruz ve dikkat etmeye devam edeceğiz. Bize yansıttığınız soru, sorun ve önerileriniz Paykwik kart ve ön ödemeli sanal kart sistemlerinin daha da geliştirilmesine yardımcı olacaktır. Sizin görüşleriniz ve değerlendirmeleriniz, tasarlanan sistemin saha şartlarında gösterdiği performansın daha iyi değerlendirilmesine katkıda bulunacaktır.

Bu amacımıza destek olduğunuz Paykwik kart satın alma işleminizi sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederiz. Gelecekte daha güvenli alışveriş ve ödeme işlemleri yapılması hedefimize katkıda bulundunuz!

7 gün 24 saat destek ekibimiz ile hizmetinizdeyiz!

Sormak istedikleriniz ya da destek talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.